Jurorzy I oraz II etapu

Anka Kozieł

jest wokalistką obracającą się w szerokim kręgu muzyki- jazzowej, tradycyjnej, elektronicznej i eksperymentalnej. Wykłada śpiew jazzowy w Royal Conservatory of The Hague. Jest również autoryzowanym pedagogiem metody Complete Vocal Technique. Anka Koziel Quartet live (2005 - unofficial release) "Tales of the Forest" Anka Koziel Quartet (2008 OAP Records) "Earthing" The Hague Ethospheric Orchestra (2013 Laika Records) i w przygotowaniu: AsGuests Quintet w 2015

Marta Mus

wokalistka, autorka, kompozytorka, mieszkajaca w Belgii. Po zakończeniu studiów na wydziale jazzowym w brukselskim konserwatorium, wydaniu "Bitter Sweet"(Sony France), Marta oddaje się własnym kompozycjom, ukierunkowanym w stylu soul, pop, groove i wydaje "Night Walk"(AMG). Miedzy 2007 a 2009 wykłada wokal na wydziale jazzowym w Conservatoire Royal de Musique w Brukseli, ale właśnie pisanie i komponowanie własnych utworow pozwala jej na prawdziwe wyrażenie siebie jako artystki. Marta pracuje w tej chwili nad nowa płytą, która ma się ukazać w połowie 2015.

Cezariusz Gadzina

czołowy saksofonista europejski, kompozytor, zdobywca wielu międzynarodowych nagród, twórca wielu projektów muzycznych – między innymi The European Saxophone Ensemble www.esax.eu który nosi zaszczytny tytuł Ambasadora Kultury Unii Europejskiej. Cezariusz Gadzina występował na wielu festiwalach muzycznych na 5 kontynentach. Jego grą zachwycali się premierzy wielu państw, jak również Król Belgii Albert II oraz przewodniczący Komisji Europejskiej – Jos Manuel Barroso. Jego gra była inspiracją dla wielu kompozytorów, którzy napisali wiele utworów specjalnie zadedykowanych Cezariuszowi Gadzinie Jego nagrania można znaleźć w archiwach wielu rozgłośni radiowych oraz stacji telewizyjnych jak również na płytach kompaktowych wydanych przez następujące kompanie płytowe : BMG, KOCH Classisc, Cypres Records , Not Two, Selles , Edition St Paul , B Sharp Records, Ambivalence, Maelstrom, A-shams, De Werf.